17.03.2012 14:23
Поділитися

“Інший футбол”: піару забагато не буває


Піаритися чи не піаритися? У вирішенні цього майже гамлетівського питання одні футболісти розповідають про себе все як на духу, інші сахаються будь-кого з мікрофоном чи камерою. «Інший футбол» розібрався, що значить піар для  українських зірок футболу.

Авторитетний футбольний агент Шандор Варга не приховує: небажання футбольних зірок йти назустріч журналістам поза газоном передусім викликано банальним страхом. У результаті, деякі наші футболісти піаряться лише мимоволі, раз по раз з’являючись на блакитних екранах у негативному світлі.

Воно й не дивно: нашим героям є що приховувати. Контраст між рутинними злиднями і казковим життям не на жарт б’є по психіці. Ну як, скажіть, збагнути принадність аскетизму, коли вперше у житті можеш собі дозволити будь-що?

Інша справа – за кордоном! Чим західніше від України, тим секретів менше – топові європейські чемпіонати цілковито позбавлені зашкарублих упереджень щодо розміру зарплат і недоторканості особистого життя.

−    Треба правильно розуміти ситуацію. Преса не впливає на здійснення того чи іншого трансферу, однак нині купа перспективних футболістів і часто-густо президенти дізнаються про них саме завдяки мас-медіа. Журналісти дедалі більше перебирають на себе функції професійних скаутів, − пояснив таку тенденцію тренеп англійського клубу “Арсенал” Арсен Венгер.Чому переховується від преси Артем Мілевський? Хто займається піаром українських футболістів? Як навчився подавати себе Андрій Шевченко – дивіться вже цієї неділі у програмі «Інший футбол» об 11:55 на каналі ICTV!

17.03.2012 14:23Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору