13.11.2012 17:44
Поділитися

«Інший футбол». Футболісти курять?


Багато років нікотин вважався чи не головною крамолою у професійному спорті, але часи змінюються, і ставлення до куріння змінюється теж. «Інший футбол» дізнався, хто з українських футболістів бавиться цигарками.

Свого часу, охоплені праведним гнівом агенти «Іншого футболу» яро тицяли скандальні фотографії Мілевського з цигаркою Юрієві Сьоміну, а той лише все заперечував і, як міг, вигороджував свого фаворита. Однак сьогодні виявляється, що ставлення вітчизняного футбольного бомонду до куріння докорінно змінилося – футболісти, експерти та навіть тренери тепер в унісон сурмлять, що куріння у футболі не лише дозволене, а й шкоди від нього, за великим рахунком, немає.

− Коли все шкідливе і зайве можна вивести бігом, це вже особливо на результат не впливає, − пояснює свою позицію Олег Саленко. − В Іспанії курити можна, в Італії курять мало не в автобусі. А в Англії і Шотландії курити не можна, але можна випивати.

До теми: Кто из футболистов склонен к лишнему весу?

І це при тому, що сам Саленко – не курець! За словами найкращого бомбардира чемпіонату світу 1994 року, панічний страх перед тютюном – це пережиток старої системи, коли футболісти, як і звичайні пролетарі, були змушені жити за інструкцією. Сьогодні ж на подібні дрібниці практично не зважають – головне, щоб був хороший результат на полі. Більше того, нерідко світові спортивні зірки пускаються в розгул просто у компанії своїх тренерів!

Хто з українських футболістів палить – дивіться у сюжеті нижче.

Нові скандальні футбольні розслідування – вже наступної неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

13.11.2012 17:44Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору