03.11.2012 11:15
Поділитися

«Інший футбол». Фанати «Карпат» зняли фільм про своє футбольне життя

«Інший футбол». Фанати «Карпат» зняли фільм про своє футбольне життя

Чим далі у футбол, тим більше образ фаната перетворюється з негативно-хуліганського у благородно-популярний. Програма «Інший футбол» дізналася, як фан-клуб «Карпат» пропагує свій рух.

Ще за царя Панька романтику навколофутбольного життя до мас доносили лише закордонні художні фільми. Хто не пускав сльозу в кінці культових «Хуліганів зелених вулиць»? «Інший футбол» майже історично хоче відзначити сьогодення, як нову хвилю у фанатському житті, тому що футбольний кінематограф дійшов і до нас!

Рік тому Інтернет-просторами гуляла стрічка «Останній аргумент», знята фанатами на власні кошти, що мала неабиякий успіх у глядачів. У фільмі вперше відкрито на всю країну були показані, без замальованих очей та натягнутих до лоба шарфів, обличчя лідерів найбільших фан-рухів країни: прихильників «Динамо», «Дніпра», «Карпат» і «Шахтаря». І хвиля пішла… її підхопили регулярні герої випусків «Іншого футболу» —  фанати львівських «Карпат», які нещодавно презентували стрічку «Матч за воротами».

− Це спочатку мав бути короткий ролик, − зізнається режисер фільму Тарас Чучман. – Заклик про те, що фанати і футболісти мають бути разом.

Однак ідея вилилася у справжній фільм, чому щиро тішаться і фанати львівського клубу, і гравці команди.

Дивіться всі найскандальніші новини футбольного життя вже цієї неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

До теми: ВІДЕО. Львівськими “Карпатами” керуватимуть фани

03.11.2012 11:15

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ