01.12.2012 11:00
Поділитися

«Інший футбол». Кого Суркіс не хоче бачити в «Динамо»?

«Інший футбол». Кого Суркіс не хоче бачити в «Динамо»?

Після того, як «Динамо» розпрощалось з Лігою Чемпіонів, Ігоря Михайловича Суркіса немов накрило хвилею відвертості та бажанням поспілкуватись! «Інший футбол» не міг знехтувати такою нагодою потеревенити з президентом біло-синіх.

Ще не так давно він лише у вибіркові дні виходив до журналістів, а тепер вирішив розслабитись та просто насолоджуватись ситуацією. Незадовго до міжсезонної перерви президент київського «Динамо» Ігор Суркіс підтвердив усі чутки про глобальну чистку у клубних лавах.

−  Була б моя воля, я б прибрав не чотирьох, а десятьох гравців, але у них діючі контракти, − зізнався Суркіс. − Вони приходять на роботу, і їм потрібно платити зарплату. Для чого їм битися за честь клубу?.. Якщо не вдасться їх працевлаштувати, то переведемо в другий склад команди, мають же вони за щось отримувати гроші. Вони не вигнанці –  це люди, які не потрапляють навіть до вісімнадцятки. Той же Ніно, той же Богуш, Юсуф, Каддурі, Мілевський…

Як реагують гравці «Динамо» на такі заяви керівництва – дивіться вже цієї неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

01.12.2012 11:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ