23.01.2013 18:10
Поділитися

«Інший футбол». ТОП-5 автомобілів від Артема Мілевського

«Інший футбол». ТОП-5 автомобілів від Артема Мілевського

Автопарк вже майже колишнього нападника київського «Динамо» давно став темою народних анекдотів. «Інший футбол» вирішив згадати всіх «залізних коней» Артема Мілевського.

Вже стало цілком зрозуміло, що епоха Мілевського в «Динамо» добігає кінця, що дуже засмучує програму «Інший футбол». Саме Артемій, на правах найвідомішого тусовщика футбольної України, постійно підкидав журналістам про що поговорити: то новий імідж, то чергова тусовка, то ще якась кумедна витівка….

Та найбільше історій, пов’язаних з Артемом Мілевським, стосуються його славнозвісних авто. Тож «Інший футбол» вирішив згадати, на яких же автомобілях Артем поспішав на тренування, підвозив веселі компанії з клубів та просто розсікав вулицями столиці.

5 місце рейтингу посідає неприглядна по люксовим футбольним міркам, однак перша і тому, без перебільшення дорога серцю нашому скромнязі – BMW X5 майже за 100 000 баксів.

Але, якщо говориш про Мілевського, мимоволі згадуєш лише одну автомобільну марку. Це, звичайно, Maseratti. Їх було у Артема аж цілих три. Нагадаємо, ціна кожної італійської красуні приблизно 220 тис. доларів. Отож, 4 позицію займає перше, та найвідоміше сріблясте Maseratti футболіста. Її спіткала нелегка доля, сповнена загадкових обставин та цілою низкою чуток, адже автівка трагічно згоріла поблизу будинку футболіста.

Які автомобілі увійшли до трійки лідерів Міліного автопарку – дивіться у сюжеті.

Нові скандали та сенсації найвідомішої гри у світі – вже цієї неділі опівночі у програмі «Інший футбол» на ICTV!

23.01.2013 18:10

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ