03.03.2012 14:35
Поделиться

«Другой футбол»: Почему «Шахтер» отказывается от цивилизации?

«Другой футбол»: Почему «Шахтер» отказывается от цивилизации?

Збори для футболістів – звичне діло. Кожна команда проводить їх по-своєму. Наприклад, «Шахтар» підчас зборів у Туреччині вже не перший рік оселяється подалі від інших команд. Агент Ахава дослідила, в яких умовах живуть нинішні чемпіони прем’єр-ліги.

Зазвичай команди-співвітчизники стратегічно обирають готелі поряд. Так, наприклад, «Іллічівець», «Зоря» та донецький «Металург» оселились на відстані десятихвилинної поїздки на авто – бо своїм же треба триматись у купі! І тільки «Шахтар» поводиться, як біла ворона.

Сумська спокусила Кріштіано Роналдо

Комплекс «Мардан», у якому живуть «гірники», знаходиться за версти від найближчих осередків цивілізації. Враховуючи, що «Мардан» – найдорожчий готель на узбережжі, і один простенький номер у ньому коштує 500 євро за ніч, клієнтів там небагато: «Шахтар» основним складом, персонал та кілька привидів.

Як живеться спортсменам у такому віддаленому місці? Де розмістилися інші українські футбольні команди? Чому поселення футболістів часто нагадують пансіони для хлопчиків – дивіться вже цієї неділі об 11:55 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

03.03.2012 14:35

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх
    ВВЕРХ