19.03.2012 18:23
Поделиться

«Другой футбол»: Как режиссер Дахно предсказал Евро-2012

«Другой футбол»: Как режиссер Дахно предсказал Евро-2012

Свого часу на радянські екрани вийшов мультфільм режисера Володимира  Дахна «Як козаки у футбол грали». Відомий мультиплікатор тоді й не здогадувався, що напророчив майбутнє українській збірній через 42 роки. «Інший футбол» спробував пролити світло на цей містичний збіг.

Африканські шамани, німецький восьминіг-оракул, українські екстрасенси – хто тільки не намагався вплинути на результати футбольних баталій! Проте лише напередодні Євро-2012  відкрилася таємниця, що може перевернути ставлення громадськості до містики у футболі.

«Козирне життя». Як зірки змагалися за квитки на ЄВРО-2012

42 роки тому в світ вийшла сьогодні вже культова мультиплікаційна стрічка, у якій українські козаки кидають виклик провідним європейським командам, аби довести, що краще за всіх грають у футбол! Козаки отримали шалену популярність у дітей і дорослих. Проте восени 2011 року сталася подія, кардинально змінивши сприйняття цієї стрічки як суто розважальної. 2 грудня у Києві відбулося жеребкування фінальної стадії Євро-2012 – і Україна отримала у суперники команди… Швеції, Франції та Англії.

Як Євро 2012 посварило українських зірок

Найнеймовірнішим є також той факт, що був передбачений не лише склад Групи D на Євро-2012, а й точно вказаний графік ігор української збірної! Саме як у мультику, сучасним козакам належить зіграти спочатку проти шведських лицарів, потім проти французьких мушкетерів і нарешті проти англійських джентльменів!

Як пояснює такий вибір суперників режисер Володимир Дахно, та як ставляться до містичного збігу тренер та гравці української збірної – дивіться у сюжеті нижче.

19.03.2012 18:23

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх
    ВВЕРХ