05.04.2012 16:37
Поделиться

«Другой футбол»: Самые дорогие продажи в истории украинских клубов

«Другой футбол»: Самые дорогие продажи в истории украинских клубов

Не секрет, що український футбол – річ збиткова. Проте, коли власники клубів продають своїх гравців, роблять вони це гучно і зі смаком. «Інший футбол» склав рейтинг найдорожчих трансферів в історії українських клубів.

Як виглядає верхівка вітчизняного футбольного айсберга, знають всі. Та не всі в курсі, що Андрій Шевченко вже не в топах списку. Талант захисника «Шахтаря» Дмитра Чигринського два роки тому «Барселона» оцінила у цілих 25 мільйонів євро. А це на два мільйони більше, ніж «Динамо» свого часу заробило на майбутньому володареві «Золотого м’яча».

Слідом за капітаном «Динамо» розташувалися його вірні друзі – Сергій Ребров та Каха Каладзе, завдяки яким скарбниця біло-синіх свого часу  поповнилася ще на 34 мільйони євро. Не варто й казати про Анатолія Тимощука, втрату  якого «Шахтар» компенсував аж 14,5 мільйонами євро. Шосте місце у рейтингу посідає Роман Єрьоменко, теж колишній динамовець.

Інша справа – внутрішні трансфери.

−    У нас входить у звичку продавати своїх гравців один одному дорого, – коментує ситуацію Олег Саленко. – Всі президенти мають спільний бізнес, і йде просто визначення цін, умовні гроші. Я думаю, що до цих цифр серйозно ставитися не варто.

Чий перехід до іншого клубу став найдорожчим трансфером української Прем’єр-ліги – дивіться у сюжеті нижче.

Нові таємниці та сенсації українського футболу  – вже наступної неділі об 11:55 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

05.04.2012 16:37

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх
    ВВЕРХ