14.04.2012 14:23
Поделиться

«Другой футбол». За кулисами матча «Шахтер» — «Динамо»

«Другой футбол». За кулисами матча «Шахтер» — «Динамо»

 

  

 

Всеукраїнське дербі «Динамо» – «Шахтар» – завжди справжнє свято cпорту! Але цього разу суто футболом воно не обмежилось, прокотившись околицями «Донбас-Арени» бурхливою алкохвилею! «Інший футбол» просто не міг проґавити подію такого масштабу і, скориставшись нагодою, ближче познайомився з уболівальниками «Шахтаря»!

Гостинні гірники постаралися на славу – були і атракціони, і пригощання. Але поза конкуренцією – відома візитівка донецької арени, кам’яний футбольний м’яч, повз який, не буцнувши, не пройде жоден справжній вболівальник.

Гуляли скрізь, гуляли всюди! А чому б не долучити до свята і столичних гостей? Як виявилося, враження від такої гостинності динамівським фанам запам’ятаються надовго, і справа не лише у власне змаганні двох футбольних титанів. З власних джерел «Інший футбол» дізнався, що півдня перед матчем прес-служба столичного клубу тільки тим і займалась, що витягала своїх вболівальників з райвідділів міліції!!!

Усі деталі залаштункових перипетій найскандальнішого матчу цьогорічного чемпіонату України – вже цієї неділі об 11:55 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

14.04.2012 14:23

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх
    ВВЕРХ