25.01.2013 18:54
Поделиться

«Другой футбол». Модная индивидуальность Андрея Ярмоленко

«Другой футбол». Модная индивидуальность Андрея Ярмоленко

Завдяки чималим зарплатам футболісти можуть собі дозволити одяг модних брендів. Тож «Інший футбол» у новій рубриці «Таблоїд» дізнався, наскільки стильно одягаються наші спортсмени. І перший на черзі – хавбек «Динамо» Андрій Ярмоленко.

Всі звикли бачити футболістів на полі в однаковій формі, адже це передбачають правила гри. Однак у повсякденному житті кожен з них просто зі шкіри пнеться аби проявити свою індивідуальність.

Одна з найбільших надій українського футболу Андрій Ярмоленко намагається самоствердитися за рахунок відомих вже на всю країну кросівок Луї Віттон, а нещодавно Андрій і взагалі суттєво оновив свій гардероб. Сам хлопець здається задоволеним, та чи вважають його справді модним відомі українські стилісти?

Так, зірковий дизайнер Анна Пильганчук погодилася з тим, що Ярмоленко одягається дуже модно та стильно, однак, ясна річ, без зауважень не обійшлося.

Що саме порадила Анна одному з кращих футболістів України – дивіться вже цієї неділі опівночі у програмі «Інший футбол» на ICTV!

25.01.2013 18:54

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх
    ВВЕРХ