29.01.2013 18:48
Поделиться

«Інший футбол». Рейтинг найбільших тренерських зарплат Прем’єр-ліги

«Інший футбол». Рейтинг найбільших тренерських зарплат Прем’єр-ліги

Обсмоктувати багатомільйонні контракти наших кривоногих футбольних зірок люблять всі! Та чомусь зовсім не звертають уваги на кількість нулів у контрактах їхніх наставників! «Інший футбол» вирішив виправити це і склав рейтинг найбільших зарплат тренерів.

Золоте правило Миколи Павлова – бути найдорожчим членом команди! Жоден футболіст не отримуватиме більше, ніж тренер. І свою обожнювану «Ворсклу» Микола Петрович залишив зовсім не через ідейні  переконання. 750 тисяч доларів – саме таку суму, за чутками, отримував тренер у Полтаві. А тепер в «Іллічівці» – майже на 300 тисяч більше. За що й посідає шосту сходинку нашого незаангажованого рейтингу!

До теми: ТОП-5 автомобілів від Артема Мілевського

Майже 800 тисяч доларів на рік – стільки свого часу у «Таврії» заробляв і Семен Альтман – як би не переконували журналістів у протилежному нинішні судові процеси Семена Йосиповича з керівництвом сімферопольців. За їх версією, Альтман сумлінно працював менш, ніж за 2 тисячі баксів на місяць. Та його наступник Олег Лужний отримав цілий мільйон у. о.! З чим ми його і вітаємо!

Четверте місце посів тихий скромняга з Галіції Мирон Маркевич. До чільної трійки Богданович поки не дотягує, та хто знає, як буде далі. Адже головний плюс Маркевича – стабільність! І чим погано стабільно отримувати свої законні півтора мільйони на рік?

Як поділили місця в трійці лідерів найдорожчі тренери Прем’єр-ліги – дивіться у сюжеті.

Найрезонансніші футбольні розслідування – вже наступної неділі у програмі «Інший футбол» на ICTV!

29.01.2013 18:48

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх
    ВВЕРХ