17.03.2012 14:23
Поділитися

“Інший футбол”: піару забагато не буває

“Інший футбол”: піару забагато не буває

Піаритися чи не піаритися? У вирішенні цього майже гамлетівського питання одні футболісти розповідають про себе все як на духу, інші сахаються будь-кого з мікрофоном чи камерою. «Інший футбол» розібрався, що значить піар для  українських зірок футболу.

Авторитетний футбольний агент Шандор Варга не приховує: небажання футбольних зірок йти назустріч журналістам поза газоном передусім викликано банальним страхом. У результаті, деякі наші футболісти піаряться лише мимоволі, раз по раз з’являючись на блакитних екранах у негативному світлі.

Воно й не дивно: нашим героям є що приховувати. Контраст між рутинними злиднями і казковим життям не на жарт б’є по психіці. Ну як, скажіть, збагнути принадність аскетизму, коли вперше у житті можеш собі дозволити будь-що?

Інша справа – за кордоном! Чим західніше від України, тим секретів менше – топові європейські чемпіонати цілковито позбавлені зашкарублих упереджень щодо розміру зарплат і недоторканості особистого життя.

−    Треба правильно розуміти ситуацію. Преса не впливає на здійснення того чи іншого трансферу, однак нині купа перспективних футболістів і часто-густо президенти дізнаються про них саме завдяки мас-медіа. Журналісти дедалі більше перебирають на себе функції професійних скаутів, − пояснив таку тенденцію тренеп англійського клубу “Арсенал” Арсен Венгер.Чому переховується від преси Артем Мілевський? Хто займається піаром українських футболістів? Як навчився подавати себе Андрій Шевченко – дивіться вже цієї неділі у програмі «Інший футбол» об 11:55 на каналі ICTV!

17.03.2012 14:23

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ