26.03.2012 20:53
Поділитися

«Інший футбол»: Скільки коштують українські гравці?

«Інший футбол»: Скільки коштують українські гравці?

Трансферна вартість футболістів – головний індикатор їхнього рівня. У нас про такі речі говорити не звикли, а от у Європі талант вже давно конвертується у цифри. «Інший футбол» спробував з’ясувати, скільки можна вторгувати за українських футбольних зірок.

Так, у Європі чудово розуміють, що навіть найзірковіших ветеранів сьогодні за великі гроші не продати, а тому і Шевченка, і Вороніна, і навіть Тимощука нині оцінюють лише у 5 мільйонів євро. Стільки ж нині можна вторгувати за футболістів «Шахтаря» Євгена Селезньова та Олександра Рибку. Та перспектива відверто сумнівна – воротар дискваліфікований, а Сєля надовго осів на лаві запасних.

На мільйон дорожче оцінюють Андрія П’ятова. А ось у кого справді непогані шанси пограти в Європі, так це у Марко Девіча та Олега Гусєва – вони лідери у своїх командах, їм усього 28, і коштує кожен з них сім мільйонів євро.

Ще на півмільйона більше потягнуть Олександр Алієв та Євген Коноплянка. І якщо Сашко себе вже проявив, то вартість півзахисника «Дніпра» невдовзі може стрімко зрости.

В унісон із зарплатнею стрімко зросла трансферна вартість і Ярослава Ракицького. Разом з Чигринським та Мілевським, які найближчим часом, схоже, залишаться у своїх клубах, одноліток Коноплянки нині посідає другий рядок у рейтингу найдорожчих українських футболістів – цілих 8 мільйонів єврогрошей.

І нарешті Андрій Ярмоленко. Ось він — найдорожчий український футболіст! Лідера київського «Динамо» оцінюють в 9 мільйонів, причому якщо не купити зараз, то вельми скоро багатьом європейським клубам українська зірка може бути вже не по зубах.

Якщо ж відкинути паспорти та громадянство, то цінова ситуація українського чемпіонату суттєво зміниться. Хто ж сьогодні найдорожчий футболіст української Прем’єр-ліги – дивіться у сюжеті нижче.

 

Нові сенсації та таємниці футболу дивіться вже наступної неділі об 11:55 – у програмі «Інший футбол» на ICTV!

26.03.2012 20:53

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ