28.03.2012 17:40
Поділитися

«Інший футбол»: Кого б запросили на обід українські футбольні знаменитості?

«Інший футбол»: Кого б запросили на обід українські футбольні знаменитості?

Зірки футболу – справжні герої свого часу. Але й у героїв є свої кумири. «Інший футбол» дізнався, з ким хотіли б поспілкуватися за обідом українські футболісти.

У ієрархії знаменитостей футболісти безумовно посідають верхні сходинки. Проте з точки зору загальної фізіології, вони – звичайні люди. І як би далеко не сягав їхній нарцисизм, захоплюються вони не лише собою.

Так, Кріштіану Роналду схиляє голову перед героями античних міфів:

−    Знаєте, це може прозвучати дивно, однак мені подобається Геракл – той самий, із Стародавньої Греції. В дитинстві я прочитав багато легенд і понад усе хотів коли-небудь з ним зустрітися.

У футбольних рейтингах Роналду вже настільки високо, що імениті колеги не становлять для нього інтересу. А ось український футболіст Денис Олійник зізнається, що дуже хотів би познайомитися з найбільшим конкурентом Роналду – Леонелем Мессі. Не дають спокою чужі лаври й Максимові Шацьких. Коли б була така нагода, розважливий узбек неодмінно запросив би на ланч самого Зінедіна Зідана… або хоча б Григорія Лепса:

−    Лепс интересен мне как певец, и он не очень открыт, как многие эстрадные звезды, − пояснив лідер «Арсенала».

Серед кумирів українських футболістів також Майкл Джексон, Цицерон, Володимир Висоцький та… Адольф Гітлер. А ось, хто чий – дивіться у сюжеті нижче.

Які ще секрети розкажуть про себе українські футболісти – у програмі «Інший футбол» вже наступної неділі об 11:55 на каналі ICTV!

28.03.2012 17:40

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ