07.04.2012 15:10
Поділитися

«Інший футбол»: Мілевський зрадив «Мазератті» з «Феррарі»

«Інший футбол»: Мілевський зрадив «Мазератті» з «Феррарі»

Особисті покупки українських футболістів — це завжди добрий привід: для преси – втамувати інфоголод, а для колег — щоб тих жаба задавила. Звістка, що форвард «Динамо» Артем Мілевський виклав кругленьку суму за нове «Феррарі», сколихнула як медійну, так і футбольну спільноту. «Інший футбол», звісно, не лишився осторонь.

Новина про зраду Мілевського своїм колишнім суперавтівкам швидко облетілафутбольний світ, а експерти встигли підрахувати витрати щасливого автовласника. Крім 200 тисяч безумовних одиниць за сам спорткар, тільки на дорогу від тренувальної бази додому Мілевському щодня доведеться викладати по 700 гривень за бензин.

Втім, у страху очі такі ж великі, як у пліткарів язики. Тож агенти «Іншого футболу» вирушили до представників «Феррарі» в Україні, аби дізнатись про всі неформальні подробиці сенсаційної покупки.

Чи правда, що придбане авто – найдорожче в серії «Феррарі», та як прокоментував обновку Артема президент «Динамо» Ігор Суркіс – дивіться вже цієї неділі у програмі «Інший футбол» об 11:55 на каналі ICTV!

07.04.2012 15:10

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ