18.04.2012 16:19
Поділитися

«Інший футбол». Дискваліфікований арбітр Олег Орєхов розкрив всю правду про договірні матчі

«Інший футбол». Дискваліфікований арбітр Олег Орєхов розкрив всю правду про договірні матчі

Хто розповість про таємну кухню договірних матчів краще, ніж довічно дискваліфікований суддя? «Інший футбол» дізнався про секрети «підкилимного футболу» від одного з найскандальніших арбітрів сучасності Олега Орєхова.

Свого часу футбольного арбітра Олега Орєхова довічно дискваліфікували за підозрою в маніпулюванні результатом гри та отриманні хабара від хорватського букмекерського синдикату. Колишній арбітр розповів, що 2009 року обслуговував матч Ліги Чемпіонів між «Базелем» та софійським «ЦСКА», перед яким дійсно контактував зі злочинним угрупованням. Щоправда, ні на що не погоджувався і ніяких грошей не брав:

− Вони зі мною зустрілися ніби стосовно дитячого футболу. А коли мова зайшла про букмекерство, я сказав: «Дякую, до побачення».

За словами колишнього вже арбітра ФІФА, саме ставки на результат того чи іншого матчу та навіть на кількість жовтих карток у ньому становлять основний заробіток багатьох клубів. Тому суддів підкуповують і будуть підкуповувати.

Які ще таємниці футбольних махінацій розкрив Олег Орєхов – дізнайтеся з сюжету нижче.

Нові скандали та сенсації українського та світового футболу – вже в наступній програмі «Інший футбол» об 11:55 на каналі ICTV!

18.04.2012 16:19

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ