12.05.2012 14:00
Поділитися

«Інший футбол». Фанатські міграції Кубку України

«Інший футбол». Фанатські міграції Кубку України

Напередодні гри двох донецьких команд − «Шахтаря» та «Металурга» − у Києві ходили чутки: мовляв, значного інтересу матч не викличе. На правах господаря трансляції матчу «Інший футбол» дізнався про всі залаштункові несподіванки того вечора на «Олімпійському».

Фанати – особливий пункт донецького дербі: всі пророкували майже повну їхню відсутність. Але не так склалося, як гадалося! На фінал Кубку України з’їхалося понад 30 тисяч вболівальників, і це не враховуючи киян. Тож на трибунах було таки гамірно.

Поки помаранчево-чорні палили щось з символікою «Металурга», опоненти розідрали на лахміття футболку «Шахтаря» Ліги Чемпіонів і на цьому заспокоїлись.

Агентів «Іншого футболу» цікавило інше: звідки на трибунах металургів стільки людей? Вважалося, що фанатів у «Метадона» – на пальцях перелічити. Але атмосфера на «Олімпійському» це повністю спростовувала. Виявилося, що нестачу донецької підтримки у металургів компенсували не хто-небудь, а фанати київського «Динамо»!

Чим ще відзначилося донецьке дербі в Києві – дивіться вже цієї неділі об 11:55 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

12.05.2012 14:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ