10.11.2012 11:00
Поділитися

«Інший футбол». Олегу Блохіну – 60

«Інший футбол». Олегу Блохіну – 60

Останній тиждень вся країна, хай і тимчасово проте приєдналася до гри мільйонів! Бо в Олега Володимировича Блохіна – День  народження! «Інший футбол» привітав легендарного українського тренера, тим паче, що свято припало на переддень матчу з «Порту».

Скільки б Блохін не віщав на серйозні теми, та присмак дня народження все ж таки відчувався. Тож не дивно, що вся громадськість вирішила – найкращим подарунком від команди стане не що-небудь, а саме перемога над «Порту»!

− Ми просто хочемо зіграти добре та подарувати цю перемогу тренеру, − зізнався Мілош Нінкович. – Але якби Дня народження не було, ми б усе одно грали на перемогу.

Результати зустрічі з португальцями виявились не такими, як очікували динамівці, і в пам’яті спливає старий анекдот. Заходить тренер до роздягальні у день свого народження і каже: «Подаріть мені, хлопці, перемогу!» А вони у відповідь: «М-м… а ми вам уже краватку купили…»

Як хлопці з київського клубу збираються далі боротися за попадання в плей-офф Ліги Чемпіонів, та що змусило гравців «Динамо» порушити традицію і поспілкувалися після матчу з журналістами – дивіться вже цієї неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

10.11.2012 11:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ