09.02.2013 11:00
Поділитися

«Інший футбол». Рабинович готовий віддати «Арсенал» задарма!

«Інший футбол». Рабинович готовий віддати «Арсенал» задарма!

Початок лютого приніс не лише потепління, а й приємні новини для «канонірів»! Київський «Арсенал» може перевести подих – команда знайшла нового власника! «Інший футбол» дізнався усі деталі продажу Вадимом Рабиновичем свого клубу.

Шацьких, Старгородський, Паньків, Польовий, Міколюнас, Ковпак – і це далеко не повний список гравців, які покинули столичну команду під час зимового міжсезоння. А могло бути і більше, якби канонірів не взявся рятувати відомий поціновував жіночої краси і коней бізнесмен Олександр Онищенко. Подейкують, Онищенко готовий віддати за клуб 20 мільйонів доларів.

Між тим, нинішній президент «канонірів» стверджує – віддасть пану Онищенку «Арсенал» просто так! Щоправда з боргами у 4,5 млн. доларів, які гаситиме вже покупець клубу. При цьому сам Рабинович приблизно у таку ж суму оцінює і вартість гравців, які ще залишились на контрактах у клубі.

−  Звісно, як вболівальник я завжди надавав перевагу київському «Динамо», − зізнається Онищенко. – Але тепер ми будемо складати цьому клубу конкуренцію!

До теми: У “Волині” серйозні проблеми?

Як готуються «каноніри» до другого кола чемпіонату, та як переживає аналогічну кризу сімферопольська «Таврія» − дивіться вже цієї неділі рівно опівночі у програмі «Інший футбол» на ICTV!

Для тих, хто не встигне подивитись випуск програми в ефірі – відео буде викладено на сайті football.ictv.ua

09.02.2013 11:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ