31.03.2012 12:11
Поделиться

«Другой футбол». Трудности перевода, или Почему Мехмеди тяжело с Милевским?

«Другой футбол». Трудности перевода, или Почему Мехмеди тяжело с Милевским?

Міжсезоння скінчилось, і провідні клуби країни хваляться новими придбаннями. «Інший футбол» дізнався, які ж вони – новоспечені гравці української Прем’єр-ліги.

Офіційній фан-клуб київського «Динамо» вже давно практикує неофіційні  зустрічі футболістів з вболівальниками. А що – дуже вдалий хід. «Іншому  футболу»так навіть простіше поспілкуватися із футбольними зірками вітчизняного чемпіонату.

Цього разу «жертвою» агента Ахави став перспективний красунчик Адмір Мехмеді, який зовсім недавно поповнив команду нинішнього лідера Прем’єр-ліги України. На питання, хто став для нього кращим другом в команді, хлопець відповів:

−    Я телефоную і кожен день спілкуюсь з Поповим… Він мені перекладає, в усьому допомагає, тож він мій кращий друг зараз! Щоправда, з українськими футболістами у 13-го номера «Динамо» стосунки дещо гірші.

−    Попов дружить з Мілевським, але нам важко, − зізнався Адмір. − Так, вони друзі, проте Артем майже не говорить англійською.

Як бачите, проблеми зі знаннями іноземної мови напередодні Євро постали не лише перед українськими міліціонерами та таксистами.

Які ще особисті секрети про себе розкрив молодий нападник київського «Динамо»  –  дивіться вже цієї неділі у програмі «Інший футбол» об 11:55 на каналі ICTV!

31.03.2012 12:11

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх
    ВВЕРХ