31.03.2012 12:11
Поділитися

«Інший футбол». Труднощі перекладу, або Чому Мехмеді тяжко з Мілевським?

«Інший футбол». Труднощі перекладу, або Чому Мехмеді тяжко з Мілевським?

Міжсезоння скінчилось, і провідні клуби країни хваляться новими придбаннями. «Інший футбол» дізнався, які ж вони – новоспечені гравці української Прем’єр-ліги.

Офіційній фан-клуб київського «Динамо» вже давно практикує неофіційні  зустрічі футболістів з вболівальниками. А що – дуже вдалий хід. «Іншому  футболу»так навіть простіше поспілкуватися із футбольними зірками вітчизняного чемпіонату.

Цього разу «жертвою» агента Ахави став перспективний красунчик Адмір Мехмеді, який зовсім недавно поповнив команду нинішнього лідера Прем’єр-ліги України. На питання, хто став для нього кращим другом в команді, хлопець відповів:

−    Я телефоную і кожен день спілкуюсь з Поповим… Він мені перекладає, в усьому допомагає, тож він мій кращий друг зараз!Щоправда, з українськими футболістами у 13-го номера «Динамо» стосунки дещо гірші.

−    Попов дружить з Мілевським, але нам важко, − зізнався Адмір. − Так, вони друзі, проте Артем майже не говорить англійською.

Як бачите, проблеми зі знаннями іноземної мови напередодні Євро постали не лише перед українськими міліціонерами та таксистами.

Які ще особисті секрети про себе розкрив молодий нападник київського «Динамо»  –  дивіться вже цієї неділі у програмі «Інший футбол» об 11:55 на каналі ICTV!

31.03.2012 12:11

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ