25.04.2012 16:31
Поделиться

«Другой футбол». Рейтинг высокооплачиваемых тренеров украинской Премьер-Лиги

«Другой футбол». Рейтинг высокооплачиваемых тренеров украинской Премьер-Лиги

Матч, звісно, роблять футболісти, але за результат завжди відповідають тренери. Як співвідноситься ця пекельна напруга з кількістю нулів у їхніх особистих контрактах? «Інший футбол» склав рейтинг найбільш високооплачуваних тренерів українського чемпіонату.

Чисельні бонуси і преміальні іноді стають головним джерелом прибутку для наставників команд. Проте агенти «Іншого футболу» каламутити воду не стали: чиста зарплата, прописана у контрактах – ось єдиний критерій підрахунків!

П’яте місце в цьому списку за Семеном Альтманом. Сумирний консерватор зі спокійною душею кладе до кишені ні багато ні мало 800 тисяч доларів на рік. 

Куди більший резонанс здатна викликати зарплата номера 4 в рейтингу – Юрія Сьоміна. Лише 1 мільйон річних – суттєва економія для керівництва «Динамо» порівняно з утричі більшою платнею попередника Сьоміна Валерія Газзаєва.

Хоча на золото чемпіонату «Металіст» зазіхнути поки не наважується, за рівнем чистої зарплати Сьомін дихає в спину навіть Маркевичу. Ось хто справді живе, як у бога за пазухою! Добровільна відмова від тренерського крісла збірної напередодні ЄВРО-2012 збільшила річний прибуток галицького суперкоуча до позначки у півтора мільйони доларів – і подарувала наставнику харків’ян третє місце в рейтингу.

Тандем лідерів зрозумілий усім. Проте мало хто знає, що на верхівці тренерського Олімпу сьогодні не Мірча Луческу. Успішні результати втілюються у захмарні преміальні, однак факт залишається фактом: три мільйони доларів на рік у контракті Містера − не найвища цифра української Прем’єр-ліги.

 Хто ж зайняв першу сходинку рейтингу «Іншого футболу» – дивіться у сюжеті нижче.

 Нові сенсації футболу вже наступної неділі об 11:55 в програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

25.04.2012 16:31

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх
    ВВЕРХ