
Матч, звісно, роблять футболісти, але за результат завжди відповідають тренери. Як співвідноситься ця пекельна напруга з кількістю нулів у їхніх особистих контрактах? «Інший футбол» склав рейтинг найбільш високооплачуваних тренерів українського чемпіонату.
Чисельні бонуси і преміальні іноді стають головним джерелом прибутку для наставників команд. Проте агенти «Іншого футболу» каламутити воду не стали: чиста зарплата, прописана у контрактах – ось єдиний критерій підрахунків!
П’яте місце в цьому списку за Семеном Альтманом. Сумирний консерватор зі спокійною душею кладе до кишені ні багато ні мало 800 тисяч доларів на рік.
Куди більший резонанс здатна викликати зарплата номера 4 в рейтингу – Юрія Сьоміна. Лише 1 мільйон річних – суттєва економія для керівництва «Динамо» порівняно з утричі більшою платнею попередника Сьоміна Валерія Газзаєва.
Хоча на золото чемпіонату «Металіст» зазіхнути поки не наважується, за рівнем чистої зарплати Сьомін дихає в спину навіть Маркевичу. Ось хто справді живе, як у бога за пазухою! Добровільна відмова від тренерського крісла збірної напередодні ЄВРО-2012 збільшила річний прибуток галицького суперкоуча до позначки у півтора мільйони доларів – і подарувала наставнику харків’ян третє місце в рейтингу.
Тандем лідерів зрозумілий усім. Проте мало хто знає, що на верхівці тренерського Олімпу сьогодні не Мірча Луческу. Успішні результати втілюються у захмарні преміальні, однак факт залишається фактом: три мільйони доларів на рік у контракті Містера − не найвища цифра української Прем’єр-ліги.
Хто ж зайняв першу сходинку рейтингу «Іншого футболу» – дивіться у сюжеті нижче.
Нові сенсації футболу вже наступної неділі об 11:55 в програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!