23.05.2012 18:43
Поділитися

«Інший футбол». У кого з українських футболістів зіркова хвороба?

«Інший футбол». У кого з українських футболістів зіркова хвороба?

Футбол – ідеальне середовище для зіркової хвороби. «Інший футбол» дізнався, хто з гравців Прем’єр-ліги страждав на цей страшний недуг.

Історично склалося, що після успішних матчів та сезонів спортивні журналісти виокремлюють певну футбольну особистість, роблять з неї культ, а люди радо підтримують такі медійні починання. Додайте до цього захмарну платню – і ось вам готовий цар футболу!

За принципом «я зірка – мені все дозволено» живе нині у величному Пітері уродженець провінційного Дєдовська Роман Миколайович Широков. Нещодавно футбольна зірка відправила у відомому напрямку фаната, який вибіг після матчу на поле та попросив у кумира футболку. І пішло-поїхало… У відповідь фанати розвернули банер, у якому тим же маршрутом послали самого Рому.

В Україні клінічна картина не набагато краща. Агенти «Іншого футболу» склали власний рейтинг футболістів, уражених зірковим вірусом.

П’яте місце посів легендарний Віктор Євгенович Леоненко! Його випадок навіть зірковою хворобою назвати важко – це життєва позиція, перманентний психофізичний стан.

На четвертому місці розмістився Євген Коноплянка, якому слава так засліпила очі, що він собі коханому ціни не складе.

Хто потрапив до трійки лідерів серед зоряно-інфікованих, та кому на думку «Іншого футболу» ніяка слава не страшна – дивіться у сюжеті нижче.

Нові скандали та сенсації українського футболу – вже наступної неділі об 11:55 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

23.05.2012 18:43

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ