01.06.2012 17:24
Поділитися

«Інший футбол». Рейтинг українських футболістів-відлюдників

«Інший футбол». Рейтинг українських футболістів-відлюдників

 

 

Українські футболісти – привілейована каста. Вони живуть на широку ногу, проте як один бояться пролити світло на своє розкішне життя. «Інший футбол» сформував рейтинг тих, до кого найважче достукатися журналістам.

Причина нелюбові зірок футболу до телекамер залізобетонна – не хочуть ятрити душу невибагливим українським чорноробам. І що з того, що інформація про статки футболістів давно вже ні для кого не є секретом.

Агенти «Іншого футболу», на власному прикладі відчувши всі складнощі спілкування з цією кастою, склали безпрецедентний рейтинг футболістів-відлюдників.

П’яту сходинку в ньому зайняв неговіркий гуцул Ігор Худоб’як. Четверту позицію захопив жорсткий як на полі, так і поза ним В’ячеслав Шевчук. Замкнений Сергій Назаренко відкриває трійку лідерів. Другу сходинку відведено сором’язливому динамівцю Тарасові Михалику. А перше місце з усіма почестями зайняв справжній майстер самоізоляції Олег Гусєв.

Чим пояснюють таку відлюдькуватість відомі футбольні критики, та як борються з цим феноменом журналісти – дивіться у сюжеті нижче.

 

Нові скандали та сенсації українського футболу вже цієї неділі об 11:55 в програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

 

01.06.2012 17:24

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ