06.06.2012 18:13
Поділитися

«Інший футбол». Чи готові українські зірки грати в «Барселоні» за хліб з маслом?

«Інший футбол». Чи готові українські зірки грати в «Барселоні» за хліб з маслом?

Весь футбольний світ охопила барсоманія. Злети та падіння «Барселони» переживає кожен вболівальник, її гравців вважають талантами від бога, а їхні суперники мріють бодай утримати свої ворота сухими. «Інший футбол» дізнався, чи готові українські футболісти грати в цьому легендарному клубі безкоштовно.

Якби у світі існувало щось ідеальне, то це б була «Барселона». Тому агентів «Іншого футболу» зацікавило, чи змогли б українські футболісти відмовитися від фінансової винагороди за можливість пограти в одній команді з Мессі та Пуйолем.

− «Барселона» − одна з найсильніших команд в Європі та світі. Пограти в такій та записати себе в історію – що може бути ціннішим? − із захватом відповів Марко Девіч. – Це за гроші не купиш. А ми вже заробили достатньо – можна і безкоштовно пограти.

До списку справжніх лицарів футболу потрапив і Тарас Степаненко:

− Я ж насправді зірок з неба не хапаю, до рівня «Барси» ще не доріс, − відзначився самокритикою молодий захисник «Шахтаря». − Але десь на рік можна було б. На хліб з маслом мені б там вистачило.

Як відреагували на таку пропозицію інші зірки українського футболу, та хто з них продемонстрував вищий футбольний патріотизм – дивіться у сюжеті нижче.

Нові футбольні експерименти та сенсації вже цієї неділі об 12:00 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

06.06.2012 18:13

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ