08.06.2012 17:10
Поділитися

«Інший футбол». Хто з футболістів Прем’єр-ліги подорожчав?

«Інший футбол». Хто з футболістів Прем’єр-ліги подорожчав?

Агенти «Іншого футболу» вдалися до детального аналізу динаміки «ваги» українських футболістів. І сформували рейтинг зростання їхньої вартості за останній сезон.

Оспіваний футбольними критиками Андрій Ярмоленко навіть не потрапив до чільної десятки. Ринкова вартість лідера «Динамо» за останній сезон справді зросла. Проте так само, як і вартість Попова, Калініча і ще цілої купи легіонерів.

Дерек Боатенг в середині 2011-го коштував лише 2,5 мільйони. Але минув сезон – і разом з Мхітаряном, Крістальдо, Хав’єром і Гусєвим, які також збільшили свою вартість на 2 мільйони євро, ганець наразі посідає тільки сьомий щабель рейтингу.

Неабияк підвищити свою номінальну вартість вдалося і партнерові Боатенга по «Дніпру» Євгенові Коноплянці. Про обіцяні Рамосом 50 млн. ще говорити зарано, проте і 7,5 мільйонів євро – це аж на два з половиною лимона більше, ніж Женя коштував торік. Успішним, зважаючи на ринкові показники, попередній сезон видався також для Дентіньйо і Вільягри.

Хто ж із футболістів української Прем’єр-ліги поважчав найбільше – дивіться у сюжеті нижче.

Нові дослідження та рейтинги українського футболу вже найближчої неділі об 11:55 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

08.06.2012 17:10

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ