12.06.2012 17:56
Поділитися

«Інший футбол». Скільки коштують витівки фанатів українським клубам?

«Інший футбол». Скільки коштують витівки фанатів українським клубам?

По закінченню футбольного сезону  українські клуби зайняті аналізом прибутків та витрат. І останніх часто буває більше. «Інший футбол» дізнався, яку суму штрафів змушене виплатити керівництво українських команд за дебоші своїх фанатів під час матчів.

Після кожної футбольної баталії українські клуби моторошно зводять дебет з кредитом: там сидіння потрощили, там фаєри запалили – і все це головний біль керівництва клубів.

У кожної медалі дві сторони, а в цієї — цілих три. Одна – вищий караючий орган Прем’єр-ліги, від якого залежить, на яку саме суму спорожніють кишені президентів клубів. Друга – самі клуби, у списках виплат яких є пункт про нелімітовані витрати на штрафи. І третя – винуватці всього вищезгаданого – самі футболісти та фанати.

Проте останніх штрафи не лякають. І якщо футболісти ще якось відповідають за свої вибрики на полі власною кишенею, то фанатам такі фінансові утримання взагалі до лампочки.

Які суми штрафів цього року змушені виплатити українські клуби за фанатські експерименти на трибунах – дивіться у сюжеті нижче.

Нові рейтинги та розслідування вже наступної неділі об 11:55 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

 

12.06.2012 17:56

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ