16.07.2012 18:57
Поділитися

«Інший футбол». Скільки коштує «Динамо»?

«Інший футбол». Скільки коштує «Динамо»?

Програма «Інший футбол» розпочинає цикл футбольних розслідувань про оцінку рухомого та нерухомого майна провідних українських клубів. І перше на черзі – київське «Динамо».

У «Динамо» є все, про що може мріяти будь-який клуб: багата історія, перемоги в престижних турнірах, легендарні футболісти і місце в серці кожного столичного вболівальника. Щоправда, навряд чи такі досягнення варто оцінювати в умовних одиницях. А ось прикинути приблизну вартість тренувальної бази в елітному передмісті столиці, стадіону в самому центрі Києва та дитячо-юнацької школи на Нивках – можна спробувати.

У головного рахівника світу, журналу Forbes, вийшла сума в 85 мільйонів доларів США – і це з урахуванням вартості усіх гравців! Та яким би авторитетним не було американське видання, за українськими розцінками щось замало виходить. А от за даними авторитетного німецького інтернет-видання «Transfermarkt» вартість лише гравців «Динамо» складає ні багато, ні мало — 102,5 млн. євро! Кому ж вірити?

Агенти «Іншого футболу» вирішили перевірити цю інформацію за допомогою своїх експертів – як футбольних, так і з нерухомості.

Що вийшло – дивіться у сюжеті нижче.

Нові сенсаційні футбольні розслідування – вже наступної неділі об 11:55 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

16.07.2012 18:57

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ