04.09.2012 19:00
Поділитися

«Інший футбол». Рейтинг найбільших марнотратників Прем’єр-ліги

«Інший футбол». Рейтинг найбільших марнотратників Прем’єр-ліги

Футбольний народ тяжіє до цифр: астрономічні зарплати гравців не обсмоктує лише лінивий, проте зовсім не вони спустошують клубні бюджети найбільше. «Інший футбол» склав рейтинг найбільших трансферних марнотратників України.

Трансфери − саме з ними пов’язані основні витрати кожного клубу. Звісно, в Україні на футболі не вміли заробляти і раніше, проте масштаби цьогорічних придбань приголомшують не на жарт. Сезон лише розпочався, а Ігор Суркіс, приміром, вже виділив на підсилення своєї команди майже 33 млн. євро, і це маючи лише третій за величиною бюджет серед клубів Прем’єр-Ліги. Небувале марнотратство «Динамо» надихнуло агентів «ІФ» покопирсатися в трансферних анналах, і результати справді шокували.

51 млн. 900 тис. євро – рекорд витрат серед українських клубів за один сезон, ну а лідерство, безумовно, за Ринатом Ахметовим. Кастільйо, Вілліан, Ілсіньйо і Лукареллі – ось далеко не повний список придбань «Шахтаря» у сезоні 2007/2008. Більше того, друге місце тримають за собою також гірники − понад 35 витрачених мільйонів у сезоні 2004-2005. І лише потім ідуть нинішні витрати біло-синіх.

Що ж до інших клубів, то для того ж «Дніпра» рекордно збитковим був сезон 2010/2011, коли придбання Стрініча, Жуліано, Інкума, Матеуса і Гладкого вилилось майже у 28,5 млн. євро. Так само два роки тому нечувано розщедрився і зазвичай стриманий у витратах «Металіст» − 22 млн. 900 тис. євро з урахуванням літньої і зимової трансферних кампаній.

Хто став найбільшими трансферними марнотратниками за останні 10 років – дивіться у сюжеті нижче.

Нові футбольні розслідування – вже наступної неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

До теми: «Інший футбол». Рейтинг найгучніших трансферів літа

04.09.2012 19:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ