29.09.2012 12:10
Поділитися

«Інший футбол». Чого чекає Суркіс від Блохіна?

«Інший футбол». Чого чекає Суркіс від Блохіна?

Гучна новина тижня: після поразки від «Шахтаря» керівництво «Динамо» таки відправило Юрія Сьоміна у відставку, а його наступником офіційно призначено Олега Блохіна. Програма «Інший футбол» дізналася всі деталі цієї футбольної події.

Поки невідомо, хто саме стане спадкоємцем Блохіна у національній збірній, проте тренувати «Динамо» Володимирович мріяв давно і намірів своїх навіть не приховував. Тим паче, сам Павло Глоба свого часу навіщував українському тренеру співпрацю з легендарним київським клубом.

Іще до початку чехарди двох російських тренерів, біля керма біло-синіх встигли постояти мало не всі колишні партнери володаря «Золотого м’яча». Коли ж наприкінці 2010-го звільнили Газзаєва, здавалося, наступником Георгійовича має неодмінно стати саме Блохін. Ігор Суркіс, як навмисне, запитав у зіркового ветерана про бажання працювати в «Динамо», а потім взяв і простягнув рятівну паличку… Юрієві Сьоміну.

Сьогодні ж президент «Динамо» всіляко намагається переконати медійну спільноту в тому, що вся історія клубу велася саме до цієї знаменної події.

Ця та інші новини українського футболу – вже наступної неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

29.09.2012 12:10

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ