18.10.2012 12:59
Поділитися

«Інший футбол». Чи стане Марчело Ліппі тренером української збірної?

«Інший футбол». Чи стане Марчело Ліппі тренером української збірної?

На зміну єврокубкам прийшли відбіркові матчі Чемпіонату світу з футболу. І знову постало глобальне питання − хто ж стане головним тренером збірної України? Програма «Інший футбол» розглянула усі можливі варіанти. 

Несподівана відставка Блохіна з поста тренера збірної України з футболу стала причиною залучення до тренерської лави Олександра Заварова і поновлення перемовин з італійським Марчелло Ліппі. Наразі в одному з китайських клубів італійський фахівець заробляє аж 10 млн. євро, і якщо новий апарат ФФУ таки розщедриться на схожі умови, ймовірно, справу Олега Володимировича у збірній продовжить саме легендарний італієць.

Однак у випадку призначення Ліппі, українській збірній доведеться знову починати все спочатку: тільки-но українські футболісти почали грати в атаку, як коло керма команди стане прагматичний прихильник катеначчо.

На відміну від самих футболістів, яким звикати до нових умов тренувань та підходу до гри буде значно важче, новий голова ФФУ Анатолій Коньков у випадку залучення Ліппі до керма збірної одразу отримає кілька дієвих і статусних аргументів на свою користь. По-перше, йому вдасться переплюнути свого попередника, якому досягти згоди з італійцем свого часу так і не вдалося. По-друге, Коньков зможе довести до сказу очолювану Фабіо Капелло збірну Росії і нарешті відкрити кордони України для зіркових спеціалістів із-за кордону.

Кого ще футбольні фахівці бачать можливим тренером української збірної – дивіться у сюжеті.

Найгучніші футбольні новини тижня – щонеділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

18.10.2012 12:59

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ