20.10.2012 11:00
Поділитися

«Інший футбол». Чому збірна України програла Чорногорії?

«Інший футбол». Чому збірна України програла Чорногорії?

Не встигла агент Ахава повернутися з Гондурасу, як її спіткало справжнє розчарування – збірна України програла у відбірковому матчі Чемпіонату світу збірній Чорногорії. Звісно, агентеса «Іншого футболу» вирішила розібратися у причинах програшу.

Після пам’ятного матчу ніхто коментарів давати не хотів – українські футбольні зірки пробігали повз ЗМІ, як ошпарені. І то не дивно, бо ж кому захочеться пояснювати, а тим паче, виправдовуватися за програш у грі, від якої чекали лише перемоги. Щоправда, наш капітан Анатолій Тимощук пообіцяв, що гравці зроблять висновки і більше такого не повториться, а Марко Девіч та Андрій П’ятов лише від сорому опускали очі.

Після такої провальної гри перед ФФУ ще гостріше постало питання призначення нового тренера збірної, адже Андрій Баль – нинішній виконуючий обов’язки керманича – саме після матчу зі збірною Чорногорії складає свої повноваження. За кілька годин до програшу ФФУ провела спеціальну нараду, на якій зібрала усіх тренерів Прем’єр-ліги.

− На цих зборах ми намагалися прийти до спільного знаменника, − зізнався після наради президент ФФУ Анатолій Коньков. – Думаю, ми досягли в усіх питаннях взаєморозуміння.

Про що говорили на спеціальній нараді ФФУ та як пояснив програш своїх підопічних Андрій Баль – дивіться вже цієї неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV.

20.10.2012 11:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ