27.10.2012 11:00
Поділитися

«Інший футбол». Куди податися Рибці після дискваліфікації?

«Інший футбол». Куди податися Рибці після дискваліфікації?

 

 

Футболісти – народ закритий, особливо опальні. У шафі екс-голкіпера «Шахтаря» Олександра Рибки ціла купа скелетів. Однак вперше розповісти всю правду про своє неоднозначне прощання з гірниками Сашко погодився саме «Іншому футболу».

Який клуб дасть новий прихисток Рибці? З наближенням зимового трансферного вікна актуальність цього питання помітно зростає. А ось популярні у пресі варіанти з «Динамо» і «Дніпром» сам воротар поки відкидає. Та, не подумайте, Сашко на рівному місці маху не дасть. Він добре знав що робив, коли відмовлявся від запропонованого «Шахтарем» трирічного контракту.

− Якби у мене не було ніяких варіантів, я б не відмовлявся від того контракту, − зізнається Олександр. − Є команди, які готові чекати цей період і хочуть бачити мене у своїх лавах.

За власним зізнанням Рибки, команди ці – не лише українські. Однак куди більше прихильників футболу цікавить, чому дискваліфікований футболіст відмовився від рятівної палички нашого гранда. Подейкують, справа тут не лише у взаєминах з партнерами. Під виглядом шляхетності пропонований «Шахтарем» контракт міг приховувати справжню кабалу, адже в найгіршому випадку дискваліфікація воротаря закінчиться майже за рік, тим часом як в угоді йшлося аж про три сезони. І  це з суттєвим скороченням зарплатні.

Як Олександр пояснює допінговий скандал за своєї участі, та як йому жилося в «Шахтарі» − дивіться вже цієї неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

27.10.2012 11:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ