30.10.2012 19:45
Поділитися

«Інший футбол». Велетні та карлики української Прем’єр-ліги

«Інший футбол». Велетні та карлики української Прем’єр-ліги

 

 

Агенти програми «Інший футбол» продовжують стежити за життям ваших улюблених футболістів і з’ясовувати їхні антропометричні особливості. Цього разу мова піде про найвищих та найнижчих гравців українського чемпіонату.

Почнемо з велетнів. Неважко здогадатися, які тактичні позиції вони мають займати – це захист і, звісно ж, ворота. Перші – щоб відбивати атаки, другі – щоб краще контролювати 7-метрову рамку.

Справжніх «баскетболістів» у нашому футболі немає, а найбільші велетні окопалися у трьох клубах прем’єр-ліги: «Ворсклі», «Динамо» та «Волині». Луцька команда взагалі вважається найвищою в країні, а минулого року визнана такою навіть у всій Європі! Довгоногі гравці також є в «Арсеналі», «Зорі», «Кривбасі» та запорізькому «Металурзі».

До теми: Кто из футболистов склонен к лишнему весу?

Зріст 194 см має відразу 4 гравці: Мілан Пуровіч («Металург», Запоріжжя), Віталій Вернидуб («Зоря»), Максим Лавренюк («Ворскла») і Артем Бобух («Кривбас»). На один сантиметр вищі – Віталій Приндета з «Волині» та Янко Сімовіч з «Арсеналу». По 197 см у Дмитра Нєпогодова з «Ворскли» та динамівця Дениса Бойка. Ще на сантиметр випередив усіх одноклубник Дена − Жека Хачеріді.

Хто ж посів позиції гулівера та пігмея українського чемпіонату – дізнайтеся з сюжету.

Нові футбольні розслідування – вже наступної неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

 

30.10.2012 19:45

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ