13.11.2012 17:44
Поділитися

«Інший футбол». Футболісти курять?

«Інший футбол». Футболісти курять?

Багато років нікотин вважався чи не головною крамолою у професійному спорті, але часи змінюються, і ставлення до куріння змінюється теж. «Інший футбол» дізнався, хто з українських футболістів бавиться цигарками.

Свого часу, охоплені праведним гнівом агенти «Іншого футболу» яро тицяли скандальні фотографії Мілевського з цигаркою Юрієві Сьоміну, а той лише все заперечував і, як міг, вигороджував свого фаворита. Однак сьогодні виявляється, що ставлення вітчизняного футбольного бомонду до куріння докорінно змінилося – футболісти, експерти та навіть тренери тепер в унісон сурмлять, що куріння у футболі не лише дозволене, а й шкоди від нього, за великим рахунком, немає.

− Коли все шкідливе і зайве можна вивести бігом, це вже особливо на результат не впливає, − пояснює свою позицію Олег Саленко. − В Іспанії курити можна, в Італії курять мало не в автобусі. А в Англії і Шотландії курити не можна, але можна випивати.

До теми: Кто из футболистов склонен к лишнему весу?

І це при тому, що сам Саленко – не курець! За словами найкращого бомбардира чемпіонату світу 1994 року, панічний страх перед тютюном – це пережиток старої системи, коли футболісти, як і звичайні пролетарі, були змушені жити за інструкцією. Сьогодні ж на подібні дрібниці практично не зважають – головне, щоб був хороший результат на полі. Більше того, нерідко світові спортивні зірки пускаються в розгул просто у компанії своїх тренерів!

Хто з українських футболістів палить – дивіться у сюжеті нижче.

Нові скандальні футбольні розслідування – вже наступної неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на каналі ICTV!

13.11.2012 17:44

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ