20.11.2012 19:00
Поділитися

«Інший футбол». Хто з футболістів залишить «Динамо»?

«Інший футбол». Хто з футболістів залишить «Динамо»?

Провальні результати «Динамо» цього року вказують на те, що біло-сині будуть змушені суттєво переглянти свій склад під час зимового міжсезоння. «Інший футбол» дізнався, кого Олег Блохін не хоче бачити у своїй команді в другому колі чемпіонату.

Зараз навіть важко згадати, коли ще за часів незалежної України сезонні мрії «Динамо» вже на екваторі чемпіонату зводилися лише до другого місця. Контраст між наполеонівськими планами команди та її поточними результатами вражає, особливо з огляду на понад 30 мільйонів, витрачених під час останнього трансферного вікна.

До теми: Хто став найбільшим розчаруванням першого кола Прем’єр-Ліги?

У зимовому міжсезонні «Динамо» очікує справжня революція, на що недвозначно натякнув сам Олег Блохін ще кілька тижнів тому. Агенти «Іншого футболу» в свою чергу хутко пронюхали, кого саме легендарний наставник тримає на мушці. Виявляється, у зоні ризику – ціла купа футболістів: Бетао, Алмейда, Дуду, Нінкович, Юссуф, Аруна, Кравець і навіть щойно придбані Кранчар з Раффаелем. Очікується, що з цього списку команду залишать щонайменше четверо.

Хто ж, на думку футбольних експертів, буде змушений шукати інше місце заробітку – дивіться у сюжеті.

 

 

Дивіться найрезонансніші новини українського футболу вже наступної неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

20.11.2012 19:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ