04.12.2012 18:05
Поділитися

«Інший футбол». Блохін проти Суркіса: перша сварка

«Інший футбол». Блохін проти Суркіса: перша сварка

Нещодавно виплив перший конфлікт між президентом київського «Динамо» Ігорем Суркісом та тренером команди Олегом Блохіним. Ведуча «Іншого футболу» Ахава вирішила дізнатися про все з перших вуст.

Як виявилося, під час однієї з прес-конференцій «Динамо» Олег Блохін заявив, що футболісти ходять в обхід тренера напряму до Суркіса, так би мовити, вирішувати свої питання. Що, звісно, викликало справедливе обурення Олега Володимировича.

− Я останнім часом не бачив жодного футболіста у себе, − коментує ситуацію Ігор Суркіс. − Можливо, йому хтось сказав, що до мене ходять, але до мене ніхто не ходить. Я вже навіть засмучуюся, бо коли вони до мене раніше ходили, я встигав їх накачувати…

«Інший футбол» звісно, судити цю історію не береться, бо свічку, як то кажуть, не тримав. Однак сама ситуація з розряду «повеселили»! Тим паче, що Олег Блохін на став уточнювати, хто саме з футболістів так його образив, і в буквальному сенсі втік від питання.

До теми: «Інший футбол». Кого Суркіс не хоче бачити в «Динамо»?

Крім того, почесний президент «Динамо» офіційно заявив, що Артема Мілевського таки виставляють на трансфер у зимове міжсезоння. Агент Ахава, у свою чергу, вирішила дізнатися, чи згодні з таким рішенням пересічні кияни. Що з того вийшло – дивіться у сюжеті.

 

Найрезонансніші новини українського футболу – вже наступної неділі у програмі «Інший футбол» на ICTV!

04.12.2012 18:05

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ