11.12.2012 19:03
Поділитися

«Інший футбол». Екстрасенси виявили у Блохіна синдром Пугачової

«Інший футбол». Екстрасенси виявили у Блохіна синдром Пугачової

За все життя ці панянки не бачили жодного футбольного матчу, а про існування футболістів та тренерів знають виключно з власного  амурного досвіду. «Інший футбол» запропонував відомим жінкам-екстрасенсам вибрати найкращого тренера для збірної України.

Допомогти Україні у пошуках нового тренера збірної зголосилися ексцентричний екстрасенс Олександра Шепеленко та найвідоміша відьма країни Ярослава Федорова. Ці унікальні жінки про футбол не знають майже нічого, та з легкістю можуть дізнатися про найпотаємніші секрети гравців та тренерів лише завдяки власній суперінтуїції.

Умови експерименту були доволі прості. Агенти «Іншого футболу» відібрали десять найуспішніших тренерів української Прем’єр-ліги та роздрукували їхні фото. Оскільки магічні експерти футболом не цікавляться, зробити свої висновки вони зможуть виключно зчитавши інформацію з фотографії.

До теми: ФФУ ніяк не обере нового тренера збірної

Що й казати, у агентів «Іншого футболу» відпали щелепи, коли вже при першому відборі на дно пішли кандидатури найуспішніших керманичів українського чемпіонату: Луческу, Блохіна та Маркевича. У першого маги розгледіли проблеми з людськими якостями, Олегові Володимировичу приписали «прогресуючий синдром Пугачової», а у Мирона Маркевича, на думку обох, з кар’єрою тренера збірної просто не складеться.

Хто ж, на думку провідних шаманок, справді може зайняти найсуперечливішу посаду в українському футболі – дивіться у сюжеті.

Найрезонансніші експерименти та дослідження українського футболу – вже наступної неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

11.12.2012 19:03

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ