18.12.2012 19:00
Поділитися

«Інший футбол». Фанати «Карпат» зібрали гроші для Кополовця

«Інший футбол». Фанати «Карпат» зібрали гроші для Кополовця

Судді в Україні, мов священні корови, про яких не можна сказати жодного поганого слова. От і гравця «Карпат» Михайла Кополовця оштрафували на 30 тисяч гривень просто за те, що він не втримав свого язика. «Інший футбол» дізнався, як футболіст планує виплатити компенсацію.

Після того, як півзахисник львів’ян Михайло Кополовець «некоректно» висловився на адресу суддів по закінченню матчу між львівськими «Карпатами» та харківським «Металістом», його оштрафували на 30 тисяч гривень.

− Людина висловила свою думку про суддівство в матчі, але досі Михайлові так і не відповіли, за що саме йому дали той штраф, − пояснює лідер фан-клубу і за сумісництвом віце-президент «Карпат» Тарас Павлів. – Колліна сказав, що будь-які висловлювання в бік суддів будуть каратися такими штрафами. Але ми бачимо нерівноцінне ставлення до клубів. Наприклад, до «Карпат» та до того ж таки «Шахтаря».

Дізнавшись про такий поворот подій, фанати «біло-зелених» недовго розмірковували і влаштували збір коштів на підтримку Кополовця як головного правдоруба країни. За словами Тараса Павліва, зібрали вони небагато, скинулися по гривні, щоб потім завезти всі гроші у ФФУ. Але Михайло Кополовець відмовився від допомоги фанів, а всі зібрані ними гроші віддав дітям-сиротам.

Як агент Ахава зустріла Михайла Кополовця на вулицях Львова – дивіться у сюжеті нижче.

Дивіться найскандальніші новини українського футболу вже наступної неділі о 10:55 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

До теми: Фанати «Карпат» зняли фільм про своє футбольне життя

18.12.2012 19:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ