29.12.2012 11:00
Поділитися

«Інший футбол». Де футболісти зустрічатимуть Новий рік?

«Інший футбол». Де футболісти зустрічатимуть Новий рік?

Кожен день зимової відпустки для футболістів – на вагу золота. Цілий рік вони ішачать на вітчизняних та заморських чорноземах, а насолодитися своїм зірковим життям сповна їм випадає лише в останній місяць року. «Інший футбол» дізнався, де цього разу відпочиватимуть наші футболісти.

Загальні тенденції в цьому питанні просто-таки непорушні: відпочивають футболісти групами і вперто віддають перевагу одним і тим самим країнам. Але перш ніж осісти де-небудь на материку, кожен повинен бодай раз у житті побувати на островах.

Поставивши на ноги чергового нащадка, така можливість цього року випала Сашкові Алієву. Разом з дружиною Тетяною багатодітний татусь полетів на Мальдіви. До речі, там же ніжаться на сонечку Олексій Гай та Адріан Пуканич. І відчути себе острів’янами футболісти прагнуть саме в Індійському океані: Сейшели, Мадагаскар і навіть Маврикій, куди цього разу вирушили Олександр Чижов, Юрій Паньків та одвічний мандрівник Макс Шацьких.

Повертатися на острови наважуються лише одиниці, більшість же, коли галочку вже поставлено, подальшу частину відпустки зі спокійною душею проводять в Еміратах. Тут кожен може відтягтися на повну: одні вештаються нескінченними шопінг-центрами, інші безтурботно борсаються на берегах Перської затоки. Ненав’язлива екзотика у поєднанні з високим сервісом, і на додачу ідеальний вологий клімат вже давно зробили Емірати головною зимовою резиденцією українських футболістів.

Де відпочивають футболісти ТОП-класу, та які найяскравіші футбольні події 2012 року вони згадують під час відпустки – дивіться вже наступної неділі о 12:00 у програмі «Інший футбол» на ICTV!

29.12.2012 11:00

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ