06.02.2013 17:10
Поділитися

«Інший футбол». Тренерські законодавці шапкової моди

«Інший футбол». Тренерські законодавці шапкової моди

Україна – не Африка, і тут частенько потрібно добряче утеплювати себе, особливо – голову. «Інший футбол» склав рейтинг найекстравагантніших любителів шапок серед тренерів українських клубів. 

П’яте місце посідає вже майже легендарний блакитний капелюх беззмінного тренера донеччан, який в листопаді 2006-го року виконав карколомний політ на поле стадіону «Динамо», і якого найбільше люблять згадувати фанати київського клубу. Особливо в останні 2-3 роки, коли більше згадувати нічого. Нещодавно Мірча Луческу пообіцяв передати цю шапку-реліквію в музей «Шахтаря», хоча досі не виконав своєї обіцянки. Може, боїться упустити фарт? Чи просто не хоче ділитися модним аксесуаром з власної голови?

До теми: Рейтинг найбільших тренерських зарплат Прем’єр-ліги

Четверта позиція – за Миколою Павловим. Про нього з впевненістю можна сказати, що це людина, яка через деякі особливості своєї зачіски до підбору головного убору має підходити досить серйозно, навіть відповідально, що він з успіхом і робить. Мабуть, другого такого шапкового модника серед українських тренерів годі й шукати.

Хто потрапив до трійки лідерів серед тренерів-шапколюбів – дивіться у сюжеті.

Дивіться нові футбольні розслідування вже наступної неділі о 23:00 у програмі «Інший футбол» та дізнавайтеся більше на нашій сторінці ВКонтакті.

06.02.2013 17:10

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ